Zapach Jaśminu to świat widziany moimi oczami, pełen kolorowej bajki, pachnący jaśminem i ulotnością . To moje pasje, inspiracje, echa minionych epok, zachwyty nad pięknem natury, mistyką gór. Wchodzę więc do świata wyobraźni przez kolory farb , przez haft, liczę krzyżyki i niecierpliwie czekam na to co wyłoni się na płótnie , maluję igłą i nitkami, pędzlem i farbami świat pełen kolorów, kwiatów , dam i koronek.
Zapraszam

sobota, 6 marca 2010

Losowanie

 

Ze względu na to że moja "sierotka" w osobie mojego Miśka idzie jutro do pracy (czego wcześniej nie przewidziałam) losowanie odbyło się przed momencikiem. Przepraszamy za usterki w zasadach Candy które ogłosiłam. Nie napracowaliśmy się za bardzo więc losowanie przebiegło szybko i bez komplikacji, Misiek jako przedstawiciel prawa czuwał nad losowaniem i oto ogłaszam szczęśliwego mam nadzieję posiadacza aktu w czerwieni.


Postaram się jak najszybciej dostarczyć nagrodę do La Raposa jednocześnie dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Agnieszko podaj mi proszę swój adresik na pocztę.

3 komentarze:

 1. Gratuluję zwycięzcy!! Szkoda ,że to nie ja ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwyciężczyni:)

  Jasminko, czeka na ciebie u mnie mała niespodzianka:) Zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale niespodzianka :)
  ślicznie dziękuję i już wysyłam adres na maila
  pozdrawiam
  Agnieszka
  :D

  OdpowiedzUsuń