sobota, 16 lutego 2013

Niespodzianki


 W ostatnim czasie otrzymałam dwie niespodzianki, o których muszę napisać.
Pierwsza z nich to książka pt."Kariatyda i malutek" Katarzyny Dziury. Otrzymałam ją od niej samej z dedykacją za pewną mała przysługę, nie spodziewając się takiej nagrody. Tak, właśnie - nagrody, bo cudownie jest otrzymać coś bardzo wartościowego właściwie za nic. Książka ta dostarczyła mi wielu wzruszeń, spłakałam się nie raz, zmusiła mnie ona do refleksji, spojrzenia na Służbę Zdrowia z perspektywy matki walczącej o swoje chore dziecko. Proza mądra, poruszająca, pełna miłości, strachu i nadziei, czyta się ją z zapartym tchem. Polecam z czystym sumieniem i nie dziwię się że została uznana jako debiut roku 2009.
Kasiu jeszcze raz ślicznie  dziękuję za ten bardzo wartościowy prezent, mam nadzieję że będziesz pisać dalej, chciałabym bardzo.


Druga niespodzianka zupełnie mnie zaskoczyła, otrzymałam paczuszkę od Moniki która nie posiada swojego bloga ale często wpadała w moje progi blogowe. Myślałam że to pomyłka i już miałam wszczynać larum na blogu myśląc że pomyliła adresy i ktoś gdzieś czeka na paczuszkę . Ale nie, to ja naprawdę byłam adresatką. Jakże się z tego faktu cieszę , otrzymałam bowiem piękny frywolitkowy różaniec. Moniko nie wiem jak mam dziękować za odruch twojego serca, więc przesyłam uściski i jeszcze raz dziękuję.

10 komentarzy:

 1. Różaniec jest bardzo piękny...Swój otrzymałam wiele lat temu od kolegi, który był w Jerozolimie...
  serdeczności

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prezenty:) Jak widać zasłużyłaś:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozaniec piekny, a skoro ksiazka warta przeczytania ( bo to dzisiaj z tymi ksiazkami roznie bywa) to mialas szczescie i pewnie zasluzylas na takie prezenty, pozdrawiam i dziekuje ze mnie odwiedzasz:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten różaniec jest niebiański, jes śliczny podziwiam tą technikę...a co do książki to chyba będę musiała zajrzeć. Bo z twojej recenzji widać że warto. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Różaniec po prostu cudny:))Książkę chętnie bym przeczytała:)sama walczyłam o zdrowie dziecka ze służbą zdrowia przez cztery lata,więc wiem co to znaczy:)))pozdrawiam cieplutko:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne prezenty, to strasznie miło! Różaniec zapiera dech:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prezenty a ten różaniec jest przepiękny.
  Pozdrawiam Zosia

  OdpowiedzUsuń
 8. To wielka przyjemność dostać taaaakie niespodzianki ! Obie chwytają za serce...

  OdpowiedzUsuń
 9. wspaniałe prezenty-a różaniec........boski

  OdpowiedzUsuń