niedziela, 13 stycznia 2013

Mystery Girl to Grete?Kochane dziewczątka ślicznie dziękuję za nowe fotografie dziewczynki jakie mi podsyłacie, dołączam do kolekcji . 
           Ale dzisiaj chciałam się z Wami podzielić nowymi informacjami na temat Mystery Girl. 
                Otrzymałam je od Darii, która była na tyle dociekliwa, że doszukała się pewnej sensacji, dzieląc się ze mną materiałem ze swego śledztwa. 
Jak widzicie dziewczynka intryguje wiele osób, a jedną z nich jest Susan Sumner, wysnuła ona pewne wnioski o dalszych losach Mystery Girl. Jej zdaniem nasza dziewczynka nazywała się Grete Reinwald, była Niemką, była aktorką niemego kina, wyszła za mąż za przystojnego aktora i dożyła 81 lat. Może to tylko spekulacje ale chcę wierzyć, że to prawda bo nie mogę się pogodzić z wersją o jej tragicznej śmierci. Susan przedstawia zdjęcia dorosłej Grete, które tutaj wkleiłam i jeżeli  ujawnia ona  prawdę, to niektóre z nas mogą być rozczarowane jej dorosłą aparycją, ja jednak tak nie myślę. Chcę wierzyć, że przeżyła długie szczęśliwe życie. Wklejam więc link i same osądźcie, czy to prawda czy pobożne życzenia? Ciekawa jestem Waszego zdania. 

 http://www.gretereinwald.blogspot.com/


 

11 komentarzy:

 1. No daj spokój, wczoraj byłam w szoku po przeczytaniu tej makabrycznej historii, a dzisiaj się okazuje że dożyła w szczęściu i zdrowiu sędziwego wieku! Mam nadzieję, że tym razem to dobry trop... Chociaż szczerze mówiąc ja nie bardzo ją rozpoznaję na dorosłych fotkach, no ale moich koleżanek z podstawówki też czasem nie poznaję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ja wiem, do końca nie jestem pewna, czy widzę podobieństwo...
  Czekam na dalszy trop...
  Historia tej magicznej dziewczynki zaciekawilam nawet męża...

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak! Wybieram w to uwierzyć!!! Nawet są podobne, ta mała i pani. Może dlatego, że chcę w to uwierzyć. ;-)
  Co prawda, dla mnie nie ważna jest ta "wiedza", bo nie czułam potrzeby by wiedzieć coś więcej na temat tej dziewczynki. Podziwiałam jej urodę i to wystarczało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pewnością bije od niej blask i ma ten błysk w oku.Pozdrówka ciepłe-aga

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki Tobie również zaczełam śledzić jej losy na waszych blogach

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaciekawiła mnie historia tej magicznej dziewczynki,bardziej podoba mi się druga wersja i chciałabym by była prawdziwa.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Nawet moje prywatne jej zdjęcie podpisane Angel tam się znalazło...
  I dobrze, że nie wierzyłam w tą smutną historię i nawet o niej nie myślałam.
  Teraz postaram się poznać bliżej historię jej życia!
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakiś czas temu już czytałam te historie na różnych blogach i ja również wolę wierzyć że dziewczynka żyła długo i szczęśliwie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oby ta wersja była prawdziwa ;)

  Pozdrawiam i zapraszam częściej,
  Mika

  OdpowiedzUsuń
 10. Trafiłam do Ciebie przez przypadek, ale juz zostaję!!!!Nikt mnie stąd nie wypędzi!! Pozdrawiam i zapraszam do siebie choć moje progi bardzo skromne ;-(

  OdpowiedzUsuń
 11. Wikipedia podaje, ze Grete Reinwald byla pocztowkowa modelka wraz z mlodsza siostra Hanni.Byla aktorka i dozyla 81 lat. Ciesze sie, ze ktos rozszyfrowal zagadke zycia tej slicznej dziewczynki.
  Twoj blog jest piekny. Zostaje! :)

  OdpowiedzUsuń