sobota, 19 grudnia 2015

Śnieżka i Czerwony Kapturek


Nudne, bo jeszcze trzy bombki  , dwie ze Śnieżką w roli głównej i jedna z Czerwonym Kapturkiem. 
Nudne , bo to tylko klasyczny decoupage. 
Nudne, bo robione mozolnie przez wiele dni każda, nudne, bo lakierowane bez końca. 
Nudne, bo ciągle tylko bombki z bajkami. 
Ale napracowałam się przy nich bardzo , więc je tu wstawię. Przykro mi jeśli się ktoś rozczarował moimi tegorocznymi bombkami. Jeśli się nudzicie to zapraszam do galerii zdjęć, będzie ich sporo.

Królewna Śnieżka


Królewna Śnieżka z historią. 


Czerwony Kapturek


Dziękuję

15 komentarzy:

 1. Nic tutaj nie jest nudne, oglądam bombki z coraz większym zachwytem. Chylę czoło przed Tobą, robisz cudne rzeczy i czekam na następne :) Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Te bombki nie są nudne,one i wszystkie poprzednie,są przecudnej urody,są zachwycające,ja poproszę jeszcze zdjęcie choinki nimi ubranej,to dopiero będzie widok,wszystkie razem

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego nudne ? Bo inne od tego, co w sieci? Klasycznego dekupażu coraz mniej :( W Twoich bombkach widać pracochłonność - to jest mistrzostwo świata ! A tak w ogóle to podoba mi się ta konwencja bajek zaklętych w bombkach - świetny pomysł ! Buziaki...

  OdpowiedzUsuń
 4. A mnie się podobają, wszystkie przepiękne :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No chyba żartujesz, nudne? są cudowne ! w klimacie bajkowych świąt, kolorowe i z opowieścią. Wszystkie przepiekne i tak pieczołowicie wykonane, tylko mozna pozazdrościć .
  Pozdrawiam An

  OdpowiedzUsuń
 6. A mi po prostu brak słów na te piękności:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Kto tu mowi o nudzie ...pieknie basniowo i kolorowo. Pozdrawiam Ula
  z G.B

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudne historie opowiadają Twoje bombki, można się zatrzymać przy Twojej choince i uruchomić wyobraźnię aby dopowiedzieć sobie dalszy ciąg, bardzo ładne i super wykonane! Pozdrawiam Dora

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudownie wykonane bombki, w ogóle świetny pomysł na takie bajkowe historie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Są jedyne w swoim rodzaju, a już wykonanie, połysk, dekoracje, no i to, że wyglądają jak namalowane, nigdzie ani jednej zmarszczki! Podziwiam!
  Jasmin, Tobie i Twojej Rodzinie, spokojnych, zdrowych, wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Bajeczna kolekcja bombek!
  Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkie bombki są pięknie, jestem nimi oczarowana...może nauczę się tej techniki i spróbuję sama zrobić podobne dla mich dzieci były by zachwycone, a co ważne babki będą bezpieczne a nie tak jak teraz muszę córeczkę cały czas pilnować żeby mi ich nie pobiła, ugryzła i się skaleczyła :(

  OdpowiedzUsuń
 13. Każda jakaś praca,gdy się ją powtarza staje się nudna.Nie to jest ważne,ale efekt końcowy i wszystkie achy i ochy koleżanek i rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 14. To są piękne bombki i świetny pomysł, to są takie bombki na pokolenia.Przepiękne wykonane, moje gratulacje.Jolanta S.

  OdpowiedzUsuń