sobota, 1 stycznia 2011

. . .Kochani dziękuję za tyle serdecznych życzeń  zapisanych pod poprzednim postem. Przepraszam że dopiero teraz ale myślę że nie bardzo się spóźniłam zważywszy że to pierwszy dzień nowego roku. Gdy inni się świetnie bawili ja wypiłam kieliszeczek szampana i poszłam grzecznie spać bo niestety Nowy Rok spędziłam na dyżurze w szpitalu. Tak czasem jest , że aby ktoś bawić się mógł inny pracować musi.

Życzę więc wszystkim moim przyjaciołom i nieprzyjaciołom, koleżankom i nie koleżankom , odwiedzającym i podglądającym Szczęśliwego Nowego Roku, a że ilu nas na świecie każdy to Szczęście inaczej rozumie, niech stanie się to o czym każdy z osobna marzy, aby ominęły was przeszkody nie do przebycia, a ścieżka którą stąpacie w życiu  była wysłana miękkim mchem tak by każde potknięcie było bezbolesne, uśmiechu na twarzy, głowy pełnej bajek i radości z istnienia.

15 komentarzy:

 1. Cierpliwosci i zdrowia by znosci wszystko co przyniesie 2011.
  Powodzenia i radosci.
  K.

  OdpowiedzUsuń
 2. I tobie również wszystkiego co dobre na ten nowy rok :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem, może się mylę, ale chyba zmieniłaś zdjęcie w nagłówku (chyba tak, to się nazywa na blogu). Dopiero dzisiaj przeczytałam twoje motto. Pomyślałam, że podobnie odczuwasz. Bez tworzenia czegokolwiek, chyba by oszalała.
  Odnośnie starego roku, czekałam niecierpliwie aby się skończył, przyniósł dla mnie tragiczne chwile, z których do tej pory nie mogę się otrząsnąć. Urodziłam się w okrągłej 10 i tak przez kilkadziesiąt lat, te dziesiątki niosą za sobą jakieś życiowe zawirowania. Na zasadzie co nas nie zabije to nas wzmocni.
  Dzisiaj uzmysłowiłam sobie, że pamiętam tylko to co złe a przecież był to też rok przemian, bo właśnie poznałam nowych ludzi, takich ciekawych jak ty. Robię to co lubię , a nie każdy ma takie szczęście. Może uda mi się wyjść na prostą, czego i Tobie życzę w 2011 roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego co dobre w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 6. Jasminko kochana, ja napisze tylko WZAJEMNIE.
  A to dlatego, że i tak piekniejszych życzeń bym nie napisała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrego i bardzo szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dużo spokoju i cierpliwości w Nowym Roku,spełnienia wszelkich ,najdziwniejszych marzeń,odkrywania nowych nie odkrytych a wyśnionych miejsc.Poprost tego co najwspanialsze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla Ciebie również wiele szczęścia w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 10. Tous mes voeux pour 2011 et très bonne année à toi aussi

  Bonne Année/ Szczesliwego Nowego Roku!

  MAMINOU

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!! Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz oczywiście czasu na robótkowanie:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ślicznie dziękuję za życzenia i wiele ciepłych słów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jasmin , życzę Ci aby ten rok był pełen miłości, radości i spełnienia . Bardzo dziękuję za życzenia od Ciebie :) Pozdrawiam serdecznie Iwona

  OdpowiedzUsuń